Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výpověď smlouvy správcovské firmě D a K správa s.r.o.

8. 10. 2015

Výpověď smlouvy správcovské firmě D a K správa s.r.o.

 

Dovolujeme si informovat všechny vlastníky bytů Boloňská 305, že v současné době běží tříměsíční výpovědní lhůta pro společnost D a K správa s.r.o., která v domě zajišťovala správní služby. Na podání výpovědi se jednotně shodl výbor společenství s kontrolní komisí.

 

Výbor, kontrolní komise a někteří vlastníci se ze svých zkušeností nezávisle shodli na tom, že komunikace s firmou D a K je velmi špatná. Zástupce společnosti, na naší komunikaci reaguje sporadicky nebo vůbec. Správcovská firma má výboru poskytovat nezbytný servis, komunikovat s nimi a informovat je o všech důležitých skutečnostech. Současná praxe s D a K vypadá úplně jinak.

 

Správcovská firma by měla být pro SVJ partnerem, který se bude zasazovat o zájmy všech vlastníků bytů. Výbor však ve firmě D a K správa s.r.o. tohoto partnera nevidí, což byl i důvod výpovědi smlouvy. V současné době probíhá jednání s novou správcovskou firmou, která byla vybrána na základě zkušenosti, délky praxe, reference, dostupnosti a způsobu komunikace správce. O detailech Vás budeme informovat v následujících týdnech.