Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotazy a náměty

8. 9. 2014

Zde můžete vkládat Vaše dotazy, náměty nebo připomínky. Přehled komentářů se zobrazuje na konci stránky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vlastníci

Jiří Brotánek, 7. 1. 2019 13:10

Prosím zvážit možnost zveřejnit na portálu našeho společenství seznam majitelů bytů s kontakty na ně. Všichni by měli mít možnost znát a poznat své sousedy. Nikdy nevíte, kdy to budete potřebovat.

Re: Vlastníci

Martina Šiklová, 7. 1. 2019 15:32

Dobrý den pane Brotánku, jedná se o osobní údaje a tyto údaje vzhledem k legislativním skutečnostem, nemůžeme veřejně poskytovat, konkrétně se jedná o GDPR.

urgence likvidace oznámené závady

Michael Novák, byt 29, 16. 11. 2015 21:32

Dobrý den.
Asi před 3 měsíci jsem vhodil do dopisní schránky SVJ-BDUTK písemné oznámení slyšitelném kapání vody v šachtě našeho bytu č. 29 společné pro odvod pachů z digestoře,koupelny a WC. V neděli 15.11.2015 po 10 denní nepřítomnosti v bytě jsme zjistili, že na WC jsou na stěně šachty stopy v malbě po promáčení a v pravém horním rohu plíseň o vel. cca 20x10 cm. azniklý stav přičítám se stupňujícím důsledkům oznámené závady, se kterou se dodnes nikdo nezabýval, aby došlo k odstranění její příčiny ani nás nikdo nekontaktoval.
Proto věc urguji.
Negativní důsledky plísně na zdraví a zřejmé neodstranění příčiny zatékání v době snad netřeba připomínat.
K dispozici pro ověření oznámené závady, atd, jsme po tel. dohodě, č.tel. 603 347 768.
Děkuji. Michael Novák

Re: urgence likvidace oznámené závady

Tonner, 7. 12. 2015 13:27

Dobrý den,
daný problém jsme řešili se správcovskou firmou, bohužel však bez reakce. Nyní probíhá jednání s novým správcem ohledně uzavření smlouvy na správu domu. S firmou se dohodneme, aby začátkem roku provedli kompletní revizi všech zařízení včetně odvětrávací šachty. O průběhu a termínu kontroly Vás budeme včas informovat. S pozdravem Rudolf Tonner, člen výboru.